';
  • Проекти

    Idea design & repair® | Ремонтні роботи під Ваші потреби і бюджет: офіси, магазини, бутіки, навчальні, розважальні, медичні заклади, кафе, бари, ресторани.

Послуги компанії

Всі види ремонтно-будівельних робіт під ключ. Idea – це багатопрофільна організація, яка займається ремонтом та будівництвом об’єктів комерційного, виробничого призначення. Проведення ремонтно-будівельних робіт: послуги з ремонту, реконструкції, перепланування та демонтажу.

Перевага співпраці з нами: використання провідних технологій, невисокі ціни на ремонт, європейський рівень якості виконаних робіт, індивідуальний підхід (консультація замовника на будь-якому етапі роботи).

Довірте нам будівельні роботи в Києві — і ви отримаєте мінімальні терміни та бажаний результат від професіоналів.

Проектування та дизайн
Наша компанія надає послуги з архітектурного проектування, і так само успішно вирішує завдання у напрямку дизайн інтер’єру, в комплексі і частково.
Будівництво
Ми готові успішно виконати всі необхідні роботи з будівництва будь-якої складності. Будівельні роботи на об’єктах комерційної нерухомості здійснюються нами на найвищому рівні і відповідають будівельним нормам та правилам.
Ремонтні роботи
Ми здійснюємо роботи по реконструкції, будівництву, капітальному ремонту, оздоблювальні та інженерні роботи в офісах, ресторанах, магазинах та інших об’єктах.

Зв’язатися з нами

Адреса: 03022, м.Київ, вул. Козацька 122