';

Послуги

Комфорт, стиль і краса — це дуже важливі складові сучасного інтер’єру офісу. Наші фахівці дуже добре знають, наскільки важлива кожна деталь в інтер’єрі офісного приміщення.

Інтер’єр офісу — це дуже важливий показник рівня сучасної компанії, надійності її бізнесу та солідності. Іноді буває так, що саме за станом офісу приймаються рішення щодо песпектив співпраці з компанією.

Також, слід зауважити, що стильний, зручний офіс це додаткова мотивація для співробітників компанії. Саме з цих причин компанія “Idea” пропонує Вам істотно освіжити, зробити більш технологічним і сучасним зовнішність вашого офісу. Саме в цьому приміщенні Ви і ваші колеги проводите більшу частину дня.
Наша компанія займається всіма видами ремонтно-будівельних робіт.

Дизайн та архітектурне проектування
Дизайн та архітектурне проектування дуже важливий напрямок діяльності нашої компанії. Команда нашої компанії, це професійні архітектори з досвідом успішної роботи більше 7 років, які здатні втілити в життя найсміливіші і найцікавіші проекти: дизайн офісу, дизайн магазину, дизайн ресторану. Максимальна увага до якості робіт і кожному елементу в дизайн проекті.
Метою компанії можна назвати – створення індивідуального образу вашого офісу, магазину, ресторану. Дизайн інтер’єру у виконанні “Idea” – це ексклюзивний проект, який ми втілили в життя з урахуванням всіх Ваших побажань.
Ремонтні роботи
Наша компанія пропонує приватним особам та організаціям ремонт будівель і обробку приміщень різного призначення в Києві: ресторанів, офісів, магазинів, кафе, готелів, виробничих цехів, спортивних залів та басейнів.

Idea це адекватні кошториси, якісні матеріали, досвідчені фахівці і точні терміни. Для ведення та організації бізнесу наша компанія пропонує якісний ремонт нежитлових приміщень. Ми більше 7 років успішно ремонтуємо комерційні площі, розташовані в офісних центрах, гіпермаркетах, торгових центрах, супермаркетах та окремо розташованих будівлях.

Будівництво
Будівельно ремонтна компанія “Idea” виконує повний комплекс робіт “під ключ”: архітектурне проектування, отримання необхідних дозволів на будівництво, узгодження необхідної документації, повне будівництво комерційної нерухомості, реконструкції об’єктів під офіси, магазини, ресторани, готелі, тощо.

Коли відбувається етап будівництва нерухомості, наші фахівці в обов’язковому порядку, уважно прислухаються до всіх побажань клієнта щодо планування та оздоблення приміщень.

До уваги беруться навколишня інфраструктура та ландшафт для гармонійного поєднання з майбутньою спорудою. Кожен новий проект веде від самого початку і до успішного завершення – менеджер проекту, він завжди на зв’язку зі своїм клієнтом. Кожен етап будівництва контролюється. Ми гарантуємо відмінний результат.