';

Капітальний ремонт офісів

Капітальний ремонт офісів

Капітальний ремонт офісів в Києві — включає в себе: проектування , демонтаж конструкцій, перепланування, ремонтно-будівельні роботи, монтаж інженерних мереж, заміну вхідної групи і вікон, чорнову обробку, установку світильників, стель і оздоблення стін, фінішну обробку приміщення.

Весь цей комплекс робіт може виконати тільки компанія, де співробітники мають профільну будівельну освіту, є досвід і розуміння, як повинні бути виконані всі роботи, налаштована система контролю якості робіт, існують чіткі домовленості з кращими виробниками будівельних матеріалів по використанню останніх інноваційних технологій.

Якщо Вам потрібна надійна компанія для реалізації послуги: капітальний ремонт офісів, то ми рекомендуємо звернутися в нашу компанію Idea design & repair.

Кілька важливих особливостей нашої компанії:

— Співпраця з великими компаніями і реалізація складних ремонтно-будівельних проектів. Більш детально можете ознайомитися з нашими роботами в Портфоліо компанії.

— Повний цикл робіт: Архітектурне проектування і дизайн, будівництво та ремонт. Ремонт офісів "під ключ". Послуги компанії.

— Клієнтоорієнтованість та індивідуальний підхід. Зателефонуйте нам: 096 797 99 22, 066 797 99 22 або 063 797 99 22 і наш співробітник проконсультує Вас з приводу ремонту будь-якого комерційного приміщення.

— Виїзд дизайнера або замірника. Після дзвінка до Вас у зручний для вас час приїде наш фахівець, який зможе записати всі ваші побажання з приводу зміни інтер’єру офісу і зробить всі необхідні заміри. Через три – п’ять днів Ви зможете очікувати від нас кошторис на ремонт офісу.

— Ціна за капітальний ремонт офісу в Києві, з нашого останнього досвіду, починається з 110 у.е. за метр квадратний. Вартість капітального ремонту офісу залежить від багатьох факторів, ми спочатку разом з клієнтом, знаходимо найефективніше і економічне рішення поставлених завдань. Сучасний офіс повинен бути максимально комфортним і стильним. Він повинен бути втіленням корпоративної культури компанії, і відображати її солідність. Матеріали ми використовуємо якісні. Завдяки тому, що ми співпрацюємо з багатьма виробниками багато років, для нас діють спеціальні умови. Завдяки цьому замовник зможе при співпраці з нами економити на ціні будматеріалів. Виходячи з особливостей кожного конкретного офісного простору формуються розцінки на ремонт офісу. Все вноситься в кошторис і ми строго дотримуємося його.

Як замовити капітальний ремонт офісу?

Для того, щоб насолодитися якісним ремонтом Вашого офісу в заздалегідь обумовлені терміни, за адекватною ціною та максимальною якістю робіт і матеріалів Вам необхідно лише зателефонувати нам: 096 797 99 22, 066 797 99 22 або 063 797 99 22 або написати на пошту: leader@newidea.kiev.ua .

Капітальний ремонт офісу — це інвестиція, а чи буде вона успішною багато в чому залежить від Вас. Довіряйте такі складні будівельні роботи професіоналам – Idea design & repair. Ваші співробітники і клієнти обов’язково оцінять зміни у Вашому офісі. Ефективність співробітників в зручному, комфортному приміщенні буде значно вище. Даний факт вже багато разів перевірений нашими клієнтами. А Ваші партнери і нові клієнти оцінять гарний інтер’єр вашої компанії.

partner