';

Ремонт приміщень “під ключ”

Ремонт приміщень “під ключ”

Idea design & repair вважає, що таку серйозну роботу, як ремонт приміщень під ключ повинні виконувати виключно професіонали, які мають великий досвід ремонтно-будівельних робіт. Ремонт офісу в Києві – це дуже серйозна робота, яка має багато нюансів і пов’язана з багатьма ризиками і наймати кілька бригад на різні етапи робіт – недоцільно і ризиковано.

Сучасний офіс безпосередньо впливає на творчу і робочу атмосферу в будь-якій компанії. Це простір, де Ваші співробітники повинні відчувати затишок і комфорт для максимально ефективної роботи. І ремонт подібного офісного приміщення-це інвестиція в майбутнє зростання компанії.

Дуже важливо, щоб матеріали, які будуть використовуватися при ремонті офісу і якість будівельних робіт були на вищому рівні. Це допоможе заощадити для Вас кошти і зможе вберегти від багатьох бід. Для цього краще вибрати компанію, яка має великий досвід в ремонті найскладніших офісних приміщень і виконує всі роботи в комплексі – "під ключ".

Idea design & repair — це в першу чергу команда висококласних професіоналів, які мають величезний досвід в обробці і комплексному ремонті офісних приміщень та інших комерційних об’єктів. Якщо Ви хочете отримати доступні ціни на послуги, високу якість матеріалів і робіт, швидкість реалізації об’єктів, телефонуйте: 066 797 99 22, 096 797 99 22 або 063 797 99 22.

На нашому сайті Ви завжди зможете ознайомитися з декількома об’єктами, які ми реалізували, для цього Вам потрібно всього лише перейти в розділ "Портфоліо".

Ремонт офісів в Києві дуже затребувана послуга. Багато компаній і приватні особи обіцяють реалізувати все в дуже короткі терміни, за дуже невеликі гроші.

Але тут ми рекомендуємо бути обережним: якщо під різні етапи робіт наймати різних підрядників і приватних осіб, то в результаті може вийти ситуація, коли ремонт не буде закінчений взагалі.

Кожен з найнятих підрядників – буде перекладати провину. Це гарантує вам великі фінансові витрати, дуже велику витрату часу і нервів.

Наша компанія має необхідний позитивний досвід в ремонтно-будівельних послугах, багато реалізованих проектів, офіційний договір повністю гарантує успішну співпрацю з нами. Ми можемо виконати різні варіанти ремонту офісу – від невеликого косметичного ремонту до комплексного ремонту під ключ.

Косметичний ремонт приміщення включає в себе:

— Демонтаж і заміна підлогового покриття

— Заміна підвісних стель і стельових світильників

— Оздоблювальні роботи стін

— Інженерні зміни( Заміна електроточок, Інші послуги)

— Установка офісних перегородок

Капітальний ремонт приміщення включає в себе::

— Дизайн проект офісу і створення робочого проекту

— Демонтаж офісних конструкцій

— Повна заміна інженерних мереж

— Нове планування офісного приміщення

— Чорнові та чистові оздоблювальні роботи

— Дизайн інтер’єру з урахуванням останніх інноваційних технологій і матеріалів

— Установка офісних перегородок

Компанія з ремонту офісів Idea design & repair пропонує своїм клієнтам:

— Виїзд фахівця для обміру приміщення. Наш співробітник уважно вислухає побажання, зробить необхідні виміри і надасть кошторис на комплексний ремонт Вашого офісу.

— Узгодження плану робіт. Ми завжди йдемо назустріч замовникам, виконуючи роботи в зручний для клієнта час. Ми якісно і в обумовлені терміни виконуємо всі роботи.

— Орієнтовна вартість капітального ремонту починається від 2800 гривень за метр квадратний. Косметичний ремонт – від 1400 гривень за метр квадратний. Дизайн – проект – від 190 гривень за метр квадратний.

— Idea давно працює на ринку України і співпрацює з якісними і перевіреними виробниками будівельних матеріалів. У нас партнерські відносини і максимальні знижки. Економія на матеріалах для наших клієнтів.

— Використовуємо тільки якісні, сертифіковані матеріали. Ми контролюємо якість матеріалів і виконання всіх робіт на кожному етапі будівництва і ремонту. Всі норми і технології суворо дотримуються. На нашому сайті Ви зможете ознайомитися з Портфоліо робіт.

Оперативно замовити ремонт приміщень Ви можете по телефону: 096 797 99 22, 066 797 99 22 або 063 797 99 22. Також ви можете написати нам лист на пошту: leader@newidea.kiev.ua або скористатися формою зворотного зв’язку на нашому сайті.

partner