';

Ремонт та оздоблення офісів

Ремонт та оздоблення офісів

Оздоблення та ремонт офісів в Києві дуже затребувана послуга серед ремонтно-будівельних компаній. Столичні компанії знаходяться в постійній конкуренції яка зростає щороку, і дуже важливо залишатися кращими в своїй бізнес ніші. Критерії успішності як і довіра клієнтів залежать від багатьох факторів – один з перших це сучасний, стильний офіс.

Щоб отримати прогнозовано хороший результат в ремонті офісів — необхідно обов’язково звернутися до професіоналів. Будівельні бригади і компанії у яких кілька реалізованих офісних просторів не гарантують високу якість робіт. Такий підхід до будівництва неприпустимий, якщо ви хочете отримати інтер’єр офісу без вад.

Ремонт і обробка офісів — це інвестиція в майбутнє зростання компанії. Якщо дані послуги виконує надійна компанія Idea design & repair, то Ви можете бути впевненими в тому, що все буде виконано якісно, за адекватну ціну, точно в строк, зазначений у договорі. У нас в компанії працюють фахівці з вищою освітою і з величезним досвідом практичної роботи.

На що потрібно звертати увагу, якщо Ви шукайте компанію для ремонту офісу?

1. Портфоліо її робіт.

2. Солідність і прозорість компанії. Повинні бути контактні дані компанії – офіс, сайт.

3. Можливість комплексного ремонту офісу "під ключ". Компанія повинна вміти реалізувати проект без залучення сторонніх підрядників – тим самим взявши всю повноту відповідальності на себе.

Важливі етапи при ремонті офісу:

— Первинне ознайомлення з будівельним об’єктом. Підготовчий етап ремонту офісу. На цьому етапі обговорюються побажання замовника — формується кошторис ремонту офісу.

— Перепланування офісного приміщення.

— Ремонтно-будівельні роботи

— Інженерні комунікації (ремонт системи опалення, заміна ліній електропостачання, можливий ремонт вентиляції і каналізації)

— Заміна вхідної групи і вікон

— Установка електрообладнання та освітлювальних приладів в офісі

— Чорнова обробка і вирівнювання поверхонь

— Внутрішня фінішна обробка офісу

Ремонт і обробка офісів від Idea design & repair:

— Виїзд замірника. На підготовчому етапі наш фахівець зробить всі необхідні виміри, уточнить всі побажання і проведе консультацію по вибору матеріалів і можливих рішень в реалізації задуманих ідей замовника.

— Узгодження графіка робіт. Якщо є така можливість, наша компанія завжди піде назустріч клієнту. Ми будемо виконувати всі роботи в той час і в ті дати, коли зручно нашому клієнту. Терміни повної реалізації фіксуються в Договорі.

— Ціна ремонту та оздоблення офісу. Ми співпрацюємо з кращими виробниками будівельних матеріалів і для нас існують спеціальні умови та знижки. Ви зможете співпрацюючи з нами заощадити свої кошти на матеріалах. Вартість будівельних робіт у нас в компанії доступна і виправдана, зокрема, капітальний ремонт від 110 в.е. за квадратний метр, а косметичний від 50 у.е. за квадратний метр.

На нашому сайті Ви зможете ознайомитися з нашим Портфоліо робіт.

Замовити ремонт офісу і обробку офісу Ви можете по телефону: 096 797 99 22, 066 797 99 22 або 063 797 99 22. Також ви можете написати нам лист на пошту: leader@newidea.kiev.ua або скористатися формою зворотного зв’язку на нашому сайті.

partner