';

Послуги з ремонту приміщень

Послуги з ремонту приміщень

Послуги з ремонту приміщень дуже затребувані в столиці України. По-перше, все більше компаній розуміють значимість і важливість сучасного стильного, зручного офісу. По-друге, найголовніше, що має компанія це її робочі кадри. І просто збільшивши заробітну плату буває недостатньо для того, щоб зберегти ТОП менеджерів або ключових співробітників у себе. Крім матеріальних заохочень співробітникам необхідно відчувати себе в офісі — комфортно, для чого потрібно впроваджувати нові стандарти в інтер’єрі офісу, додаючи зони для відпочинку, офісні кухні, і т. д.

Послуги з ремонту офісних приміщень-це цілий ряд складних робіт, які будуть проводитися в кілька етапів. І довірити таку серйозну роботу непрофесіоналам на наш погляд, це серйозна помилка, яка може коштувати витрачених часу, нервів і фінансів.

Офіс – вже дуже давно не є просто «обличчям» компанії, це особливий простір, яке здатне впливати на творчу і робочу атмосферу в колективі. І щоб результат ремонту офісу не розчарував Вас, звертайтеся до фахівців – Idea design & repair.

Оздоблення приміщень офісів

Оздоблення офісних приміщень має ряд особливостей про які знають компанії,які спеціалізується саме на даній послузі. Потрібно строго відповідати всім нормам і технологіям. Наприклад, коли робиться планування робочого місця співробітника компанії, то потрібно виділити від 6м2 на співробітника, який використовує офісну техніку на столі, і від 4.5 м2 на працівника офісу, який працює тільки за ПК або ноутбуком. Всі офісні співробітники контактують з безліччю офісної техніки і тут обов’язково передбачити якісне заземлення для того, щоб повністю убезпечити їх.

Існує ще дуже багато нюансів і особливостей по обробці і ремонту офісів.

Ремонтно-будівельна компанія Idea design & repair готова запропонувати для своїх клієнтів інноваційні технології в будівництві з використанням яких можливе істотно скоротити бюджет на ремонт офісу. Ми разом з клієнтом будемо знаходити найефективніші і економічні варіанти ремонту.

При цьому потрібно пам’ятати, що ремонт вашого офісу це інвестиція у вашу компанію. Багато наших клієнтів після співпраці з нами говорили нам надалі, що їх компанія ніби переродилася. Співробітники стали приходити на роботу з радістю, ефективність роботи збільшилася. Клієнти і партнери компанії так само в новому ремонті бачать зростання компанії, її стабільність і впевненість. Тим самим довіра до такої компанії тільки зростає. Але якісний ремонт можуть гарантувати тільки професіонали своєї справи. Ми це гарантуємо і закріплюємо в Договорі.

На нашому сайті на сторінці "Портфоліо" Ви можете ознайомитися з нашими реалізованими будівельними проектами. На сторінці "Послуги" переконатися в тому, що ми виконуємо весь комплекс послуг з ремонту офісу: архітектурне проектування і дизайн, ремонт офісу, будівельні роботи.

Ціни на послуги з ремонту приміщень

Вартість ремонту приміщень, залежить від багатьох факторів і розраховується індивідуально виходячи з особливостей будівельного проекту. Як правило, вона залежить від таких факторів:

— Терміни проекту. Якщо проект досить терміновий, це може зажадати великих витрат, так як буде потрібно залучення більшої кількості співробітників і техніки.

— Складність і особливості проекту. Від об’єму приміщення і від складності запланованих робіт дуже сильно залежить і фінальна вартість проекту. Більш вигідна ціна при замовленні послуги: ремонт офісу "під ключ", ніж коли нас приваблюють лише на певний вид будівельних послуг.

— В якому стані знаходиться будівля і конструкції приміщення. Даний фактор також може змінити вартість всіх робіт.

Орієнтиром для замовника можуть служити наступні ціни при ремонті:

— дизайн – проект від 7 у.е. за метр квадратний

— роботи з косметичного ремонту можуть становити 50 – 100 у.е. за метр квадратний

— ціна на роботи з капітального ремонту, з досвіду, починаються від 110 у. о. за метр квадратний.

Замовити послуги з ремонту приміщень Ви можете по телефону: 096 797 99 22, 066 797 99 22 або 063 797 99 22. Також ви можете написати нам лист на пошту: leader@newidea.kiev.ua.

Після цього в призначений Вами час-наш співробітник приїде до вас і зробить всі необхідні виміри і запише всі Ваші побажання. Після чого вже через три-п’ять днів ви отримаєте точний кошторис на всі роботи.

partner